در آستانه اکران فیلم سینمایی تپلی و من» به کارگردانی حسین قناعت از پوستر و تیزر این فیلم رونمایی شد.

پوستر و جدیدترین تیزر فیلم سینمای تپلی و من» به کارگردانی حسین قناعت رونمایی شد. این اثر سینمایی قرار است از چهارشنبه دوم مرداد در سینماهای کشور اکران شود.

در این فیلم حسن معجونی، میترا حجار، یوسف تیموری، سیروس گرجستانی، نادر سلیمانی و رامین ناصر نصیر سامیار محمدی، مرتضی زارع و عباس محبوب بازی کرده اند.

تپلی و من» برنده پروانه زرین بهترین بازیگر کودک از سی و یکمین دوره جشنواره بین المللی کودک نوجوان اصفهان در سال۱۳۹۷ شد.

در خلاصه این فیلم آمده است: زندگی رامین، فیلمنامه‌نویس ۴۰ ساله‌ تنها و ناموفق با ورود پسری ۸ ساله به نام تپلی دگرگون می‌شود. چهره‌ تپلی اما برای مرد بیش از حد آشناست.

پوستر فیلم سینمایی سیگنال آخر هفتمین ساخته غزاله شرکاء کارگردان ایرانی

فیلم‌های کوتاه «جشن» و «تاریکی »

فیلم سینمایی «تپلی و من»

فیلم؛ «ذهن زیبا»

فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین ساخته «کوئنتین تارانتینو»

فیلم انیمیشن «روباه»

فیلم سینمایی «کتاب سبز» اثر پیتر فارلی

فیلم ,من» ,تپلی ,سینمایی ,رونمایی ,کودک ,تپلی و ,و من» ,این فیلم ,کارگردانی حسین ,حسین قناعت ,فیلم سینمایی تپلی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایمپلنت دندان، لمینت دندان، جراحی لثه و هرآنچه که در باره دندانپزشکی لازم است بدانید کسب و کار و بازاریابی اینترنتی دانلود جدید ترین فیلم ها مباشرون بازی پلاس-آموزش بازی های معروف+ترفند چل چله روتا نکس فا دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید پویاکده بزرگترین پناه